"We are what we repeatedly do.
Excellence, then, is not an act, but a habit."

Dziedzictwo

Nasza historia zaczyna się w 1979 roku, gdy w jeszcze małym warsztacie i na kilku maszynach rozpoczęliśmy produkcję części z metalu. Po latach rozwoju powstał konglomerat firm, której S-LAB Sp. z o.o. jest najnowszym dzieckiem.

Sięgając myślą w przyszłość zawsze kładliśmy nacisk na rozwój i inwestycje. Dzięki temu dzisiaj możemy poszczycić się funkcjonalnymi budynkami, bogatym parkiem maszynowym oraz profesjonalną kardą.

Lokalizacja

Wykorzystując nasze strategiczne położenie wśród wielu polskich i czeskich hut szkła, czerpiąc doświadczenie niemieckich specjalistów, w 1999 rozpoczęliśmy produkcję systemów oświetleniowych specjalnego przeznaczenia. Ta niezwykle trudna działalność wymaga połączenia precyzji w obróbce metalu, szkła, kamienia i innych niekiedy rzadkich lecz pięknych materiałów z troską o wspaniały końcowy efekt. Dlatego błyskawiczne reagowanie na potrzeby klienta i perfekcja w realizacji zlecenia jest dla nas codziennością. S-LAB Sp. z o.o. leżąc 12 km od autostrady A4, na styku trzech granic jest idealnie zlokalizowana, by przyjmować zlecenia z każdego z tych krajów.

Ludzie

Od lat 70 ubiegłego staramy się, by nasi pracownicy byli najlepszymi z najlepszych. Dzięki ciągłym specjalistycznym szkoleniom i pracy w międzynarodowym zespole osiągają mistrzostwo w swym fachu. Niezwykle wysokie wymagania naszych klientów, częste wyjazdy służbowe w najodleglejsze zakątki globu skutkują rozwojem ich umiejętności.  Staramy się, by traktowali swą pracę i klienta taki sposób, z jakim sami chcieliby się spotkać. Kadra doświadczonych managerów, wpartych systemem CRM, gwarantuje bardzo dobry kontakt ze zleceniodawcą i możliwość śledzenia oraz raportowania stanu produkcji.

Jakość

Firma S-LAB Sp. z o.o. stworzona została z myślą, by dać nową jakość rynkowi usług cięcia i gięcia blach oraz rur i profili. Sam dobór maszyn daje tego jasny obraz. Giętarka Bystronic Xpert 250 jest urządzeniem które pozwoli nam realizować proces gięcia blach w sposób rzadko spotykany na rynku, gwarantując pełną powtarzalność procesu. W tandemie z 10kW laserem Bystronic, pracując w ramach jedej sieci i jednego programu technologicznego, tworzy system gwarantujący najwyższą jakość produkcji. Szwajcarska precyzja stojąca za Marką Bystronic ma pełne przełożenie na naszą pracę.